Maizes kaste izvēles piederums vai nepieciešamība?

Rupjas tortiljas no pusmaltiem graudiem un smalki konditorejas izstrādājumi, rudzu, kukurūzas, rīsu un kviešu maize, ar rozīnēm, riekstiem, ķimenēm un garšvielām, pannas un pavarda maize – mūsdienu maizes šķirņu ir tik daudz, ka to saraksts vien var nogurt lasītājs. Tikai neliela daļa pasaules iedzīvotāju neēd konditorejas izstrādājumus uztura vai citu iemeslu dēļ. Lielākā daļa cilvēku maizi uzskata par vienu no galvenajiem pārtikas produktiem.

Pulkstenis vai pat pulksteņu kolekcija

Laikā, kad katrā sīkrīkā ir pulkstenis, sienas pulksteņu funkcija arvien vairāk pāriet uz dekoratīvo.

Foto galerija uz sienas

 Vēl viena laika pārbaudīta, bet ne mazāk iemīļota un efektīva tehnika tukšas sienas dekorēšanai. Tiek pārdoti jau gatavi multikadri, kas dažkārt sasniedz milzīgus izmērus. Tajās varat ievietot desmitiem fotoattēlu ar pārliecību, ka iegūsit lielisku kompozīciju atzīmējot tajā svarīgu datumu. Šis dekors izskatās labi kopā ar fotoattēlu.

Idejas kā iekārtot tukšu sienu. Gleznās

Šķiet, ka šis ir visbanālākais veids, kā izrotāt tukšu sienu dzīvoklī. Metode ir pārbaudīta daudzās paaudzēs un darbojas labi. Pārsteidzoši, ka gadu gaitā viņš nenoveco. Turklāt katrā dzīvoklī šī metode izskatīsies unikāla un savdabīga. Var piekārt slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijas, modulāras gleznas, iesācēju darbus vai izmantot savas gleznas. Tā izrādīsies īsta galerija, tomēr bildes prasmīgi jāsakārto. Vispirms ir jāsāk nevis no sižeta un dominējošajām krāsām, bet gan no attēla lieluma. Pārbaudīts veids ir sienas centrā novietot vienu vai divas no lielākajām gleznām un aizpildīt vietu ap tām ar mazākiem audekliem. Plašs gleznu klāsts uz audekla ar digitālo druku (krāsu, melnbalta).…

Koka izstrādājumi, trauki, piederumi

Mūsdienu koka traukiem ir ne tikai estētisks skaistums, bet arī praktiskums. Tas ir nekaitīgs veselībai, jo koks nesadarbojas ar pārtiku. Koka trauki ir praktiskāki un izturīgāki par keramiku, drošāki par lielāko daļu metāla piederumu. Koka trauki ir neaizstājami, aprīkojot kafejnīcu vai restorānu, kas stilizēts kā "valsts".

Keramikas izstrādājumi: šķīvji, salātu bļodas un bļodas no keramikas

Keramikas trauku – šķīvju, salātu bļodu, bļodu – galvenā priekšrocība ir to absolūtā videi draudzīgums. Neviens nekad nav uzdevis jautājumus par tā ietekmi uz cilvēku veselību, atšķirībā no tā alumīnija un teflona kolēģiem. Pilnīgs smago metālu trūkums, toksiskas ķīmiskās reakcijas ar pārtiku un kaitīgo vielu izdalīšanās augstā temperatūrā padarīja to par gaidītāko viesi uz mūsu galda.